Dragi naši učenici i roditelji,Dvije sedmice uspješno realizovane online nastave su iza nas. Želimo da se zahvalimo kako učenicima tako i roditeljima na razumijevanju i podršci protekle dvije sedmice te moramo pohvaliti naše učenike koji su u ovoj vanrednoj situaciji online nastavi pristupili ozbiljno i s puno truda. Svakodnevno se čujemo i vidimo na online i live časovima i to nam daje snagu da budemo bolji učenici, djeca, ljudi i iz ove situacije izađemo kao pobjednici. Željni ste znanja, a mi željni podučavanja i svakom zadatku pristupamo sa mnogo pažnje i razumijevanja. Vaši pristigli radovi i zadaće to i opravdavaju. Škola je tužna bez naših dragih učenika, ali postupajmo i dalje po uputama kriznog štaba i uskoro se vidimo u školskim klupama. Budite nam dobro i zdravo. Ovaj nedjeljni sunčani dan neka nam uljepšaju neki od vaših pristiglih radova. Bravo dječice .

Vaša OŠ “Mehmedalija Mak Dizdar” na čelu sa direktoricom Samirom Nukić.