Danas smo imali zadovoljstvo ugostiti načelnika Općine Novi Grad, gosp. Semir Efendić i dopredsjedavajućeg Općinskog vijeća gosp. Mehmed Karkelja.U svojstvu domaćina pridružili su nam se i Predsjednik školskog odbora gosp. Emir Tahmihcija i Predsjednik VR, gosp. Damir Bradarić. Uz srdačnu dobrodošlicu i prijatan razgovor s domaćinima, gosti su obišli Školu i prepoznali prioritete za buduća ulaganja.Danas smo imali zadovoljstvo ugostiti načelnika Općine Novi Grad, gospodina Semir Efendić i predsjedavajući Općinskog vijeća gospodin Mehmed Karkelja.Kao domaćin, predsjednik školskog odbora gosp. Emir Tahmihcija i predsjednik VR, gospodin Damir Bradarić.Uz topli dobrodošli i ugodan razgovor sa domaćinima, gosti su posjetili školu i prepoznali prioritete za buduća ulaganja.