Drugo polugodište školske 2018/2019. godine počinje u ponedjeljak, 28.01. 2019. god.Nastava će se realizovati prema rasporedu rada, u prvoj smjeni za učenike:II, III, IV, V, VI, VII, VIII i IX razreda sa početkom u 8:00 sati, dok je početak nastave za učenike prvog razreda u 11:30. Dragi učenici!
Ne učite za ocjene, već za znanje kojim ćete izgradidi svoj život.

Stvorite viziju onoga što želite ostvariti i pokušajte započeti drugo polugodište realizacijom svog plana. Uz dovoljno mudrosti i promišljanja o zadanom cilju, lakše ćete mu se približiti. Ne dopustite da vas prepreke na putu njegova ostvarenja pokolebaju. Zapamtite: budućnost pripada onima koji vjeruju u ljepotu svojih snova. Samo naprijed i borite se za sebe!Učenicima, roditeljima naših učenika i uposlenicima škole želimo sretan i uspješan nastavak školske 2018/2019. godine!